
Trill Arm
De Trill Arm is gemaakt van glasvezelversterkt kunststof en beschikt over armleuningen.
De stoel is eventueel ook leverbaar met zitkussen en is verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren. Informeer naar de mogelijkheden.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 581 mm |
| Diepte | 535 mm |
| Hoogte | 826 mm |
| Zithoogte | 470 mm |
| Materiaal frame | Kunststof |
| Stapelbaar | Ja |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.








