
Doga Arm
De Doga Arm stoel is vervaardigd uit glasvezelversterkte hars, een duurzaam en volledig recyclebaar materiaal.
De stoel is verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren en kan optioneel worden geleverd met zitkussen. Informeer naar de mogelijkheden.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 560 mm |
| Hoogte | 835 mm |
| Zithoogte | 460 mm |
| Materiaal frame | Kunststof |
| Stapelbaar | Ja |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.








