
Darwin Arm
De Darwin Arm is een stijlvolle stoel met een stalen frame en armleuning, ontworpen voor zowel binnen- als buitengebruik.
De Darwin Arm is beschikbaar in een breed scala aan kleuren. Informeer naar de mogelijkheden.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 770 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Materiaal frame | Staal |
| Stapelbaar | Ja |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.








