


Ergo vintage
De Ergo Vintage stoel combineert het iconische design van de jaren '60 met hedendaags zitcomfort. Deze stijlvolle stoel is gebaseerd op een klassiek vintage model, welke retro charme en modern gemak naadloos samenbrengt. Voor de afwerking van dit model zijn verschillende maatwerk opties mogelijk.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 800 mm |
| Zithoogte | 460 mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.








