


August
Stoel August is een tijdloos model welke volledig of deels gestoffeerd kan worden. Frame kan worden uitgevoerd in zowel eiken als beuken hout, in verschillende afwerking.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 800 mm |
| Zithoogte | 490 mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Nee |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.






.png?resolution=230x160&background=ffffff7f&quality=90&trim=1)

