


August arm
Stoel August is een tijdloos model welke volledig of deels gestoffeerd kan worden. Frame kan worden uitgevoerd in zowel eiken als beuken hout, in verschillende afwerking.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 550 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 830 mm |
| Zithoogte | 470 mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.








