


Gebruikt in
Harvey
De Harvey stoel combineert minimalistisch design met verfijnde afwerking. De stoel is verkrijgbaar met een eiken of beukenhouten frame. De zitting is naar wens te stofferen in leder, kunstleder of een stofsoort naar keuze.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 570 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 760 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.









