
Star
De Star beschikt over een stevig stalen frame en is speciaal ontworpen voor buitengebruik. Met zijn informele uitstraling is de Star ideaal voor het creëren van een vrolijke en ontspannen sfeer.
Voor extra comfort zijn optioneel bijpassende zitkussens verkrijgbaar. De Star collectie is daarnaast ook beschikbaar in een uitvoering met aluminium frame.
Informeer naar de mogelijkheden.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 810 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Materiaal frame | Staal |
| Stapelbaar | Ja |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Armleuning | Nee |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.








