


August bar
Barkruk August is een tijdloos model welke volledig of deels gestoffeerd kan worden. Frame kan worden uitgevoerd in zowel eiken als beuken hout, in verschillende afwerking.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 530 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 1080 mm |
| Zithoogte | 800mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Nee |
| Rugleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.








