


Ruby
De Ruby is een elegante stoel met een comfortabele armleuning en een zitting die extra zitcomfort biedt dankzij de hoogwaardige nosag vering. Het stevige frame is vervaardigd van duurzaam essenhout. De model is volledig aan te passen met diverse maatwerkopties, waaronder de mogelijkheid om de rugleuning en zitting apart te stofferen.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 630 mm |
| Hoogte | 780 mm |
| Zithoogte | 470 mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.








