


Fenna CNE arm
De Fenna stoel heeft een rugdeel vervaardigd uit duurzaam cane, wat zorgt voor een luchtige uitstraling en een comfortabele ondersteuning. Het sierlijk gebogen frame is gemaakt van stevig beukenhout en geeft de stoel een verfijnde en tijdloze look.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 835 mm |
| Zithoogte | 490 mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.








