
Alisea Arm
De Alisea met armleuning heeft een stalen frame en is speciaal ontworpen voor stedelijk meubilair.
De Alisea is verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren. Informeer naar de mogelijkheden.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 530 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 790 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Materiaal frame | Staal |
| Stapelbaar | Ja |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.








