


Porter 1 Bar
De Porter barstoel is comfortabel en stevig, ideaal voor toepassing in de horeca maar ook kantines of werkplekken. Een (optionele) opening in het rug deel houd de stoel luchtig en maakt het mogelijk om de stoel eenvoudig te reinigen.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 570 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 1160 mm |
| Zithoogte | 800mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Nee |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.








