
.png?resolution=286x258&quality=95)

Caro CNE Lounge
De Caro CNE is een stoere en moderne lounge stoel. De zitting kan naar wens gestoffeerd worden met een ruime keuze aan stoffen of kunstleder. Het rug deel is afgewerkt met een eigentijds cane-patroon, wat een luchtige en verfijnde uitstraling geeft.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 680 mm |
| Diepte | 640 mm |
| Hoogte | 740 mm |
| Zithoogte | 410 mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.








.png?resolution=230x160&background=ffffff7f&quality=90&trim=1)