.png?resolution=500x375&background=ffffff7f&trim=1&quality=90)



Gebruikt in
Porter 1
De Porter stoel is een comfortabele en stevige stoel, ideaal voor toepassing in de horeca maar ook kantines of werkplekken. Een (optionele) opening in het rugdeel houd de stoel luchtig en maakt het mogelijk om de stoel eenvoudig te reinigen.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 530 mm |
| Diepte | 630 mm |
| Hoogte | 780 mm |
| Zithoogte | 480 mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Nee |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.



.png?resolution=230x160&background=ffffff7f&quality=90&trim=1)





