
Mom Arm
De Mom Arm stoel is vervaardigd uit staal en is geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. De stoel is verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren.
Voor extra comfort zijn optioneel bijpassende zitkussens verkrijgbaar.
Informeer naar de mogelijkheden.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 581 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 810 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Materiaal frame | Staal |
| Stapelbaar | Ja |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.








