
Dane arm
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 620 mm |
| Hoogte | 760 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Stapelbaar | Ja |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.








