
.png?resolution=286x258&quality=95)
.png?resolution=286x258&quality=95)
18-BST UPH
Barkruk BST 18 heeft een klassiek en elegant ontwerp met een gebogen rugleuning en een comfortabele zitting. Het frame is vervaardigd uit massief beukenhout en is leverbaar in verschillende afwerkingen, passend bij diverse interieurs. De zitting kan optioneel worden bekleed voor extra comfort.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 535 mm |
| Hoogte | 1090 mm |
| Zithoogte | 750mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Rugleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.

.png?resolution=230x160&background=ffffff7f&quality=90&trim=1)






