


Caro CNE Midi
De Caro CNE Midi is een stoere en moderne barstoel. De zitting kan naar wens gestoffeerd worden met een ruime keuze aan stoffen of kunstleder. Het rug deel is afgewerkt met een eigentijds cane-patroon, wat een luchtige en verfijnde uitstraling geeft.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 475 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Zithoogte | 600mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Rugleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.




.png?resolution=230x160&background=ffffff7f&quality=90&trim=1)



