
0S0GRG | Gas | Angelo Po
De gasgestookte chargrill is volledig vervaardigd uit hoogwaardig AISI 304 roestvrijstaal en voorzien van een 2 mm dik werkblad voor maximale duurzaamheid. Het geëmailleerde gietijzeren grillrooster heeft een speciale nanotechnologische coating, waardoor vet en sappen eenvoudig wegglijden en het schoonmaken wordt vergemakkelijkt. Dankzij de krachtige brander, met thermokoppel, piëzo-ontsteking en waakvlam, worden keramische elementen verhit die de warmte gelijkmatig uitstralen voor een perfecte garing. Standaard geleverd met rvs spatranden en een reinigingsborstel, ideaal voor het bereiden van vlees, vis en groenten met die karakteristieke grillstrepen en authentieke grillsmaak.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Merken | Angelo Po |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 720 mm |
| Hoogte | 250 mm |
| Aansluiting | Gas |
| Plaatsing | Opzet |
| Vermogen elektrisch | 7 kW |
| Gewicht | 40 kg |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.








