
Round Arm
De Round Arm is een stoel met een stalen frame en beschikt over een armleuning. De stoel is ontworpen voor zowel binnen- als buitengebruik.
De Round Arm is verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren. Informeer naar de mogelijkheden.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 633 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 790 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Materiaal frame | Staal |
| Stapelbaar | Ja |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.








