

Gebruikt in
Luna
Stoel Luna is voorzien van armleuningen en een optionele opening in het rug deel, De Luna biedt zowel ondersteuning als een luchtige, moderne look. Indien gewenst kan de Luna ook volledig gestoffeerd worden.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 530 mm |
| Diepte | 630 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Zithoogte | 490 mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.









