
.png?resolution=286x258&quality=95)
Caro UPH Bar
De Caro UPH bar is een stoere en moderne barstoel. De zitting en rug deel kunnen naar wens gestoffeerd worden met een ruime keuze aan stoffen of kunstleder. Zithoogte is naar wens te bepalen.
Neem contact op voor informatie over de maatwerk opties.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 470 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 1160 mm |
| Zithoogte | 820 mmm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Nee |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.








