


Gebruikt in
Milano Bar
De Milano barstoel is een compact en elegant model met een comfortabele zit. Het frame is vervaardigd uit beukenhout en leverbaar in meerdere kleuren. De stoffering is volledig naar wens aan te passen.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 470 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 980 mm |
| Zithoogte | 800mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Nee |
| Rugleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.









