


Iso Arm
De Iso stoel straalt rust en eenvoud uit, geïnspireerd op de serene Japanse esthetiek. De cilindervormige rugleuning biedt subtiele ondersteuning en zorgt voor een unieke, stijlvolle uitstraling.
Kies uit diverse houtafwerkingen en stofferingen om de stoel perfect af te stemmen op jouw project.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 490 mm |
| Diepte | 540mm |
| Hoogte | 790 mm |
| Zithoogte | 480 mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.








