.png?resolution=500x375&background=ffffff7f&trim=1&quality=90)
.png?resolution=286x258&quality=95)
Henry
De Henry stoel is een veelzijdige en moderne zitoplossing met een strak ontwerp. Dankzij het stevige metalen frame, dat in maar liefst 20 kleuren verkrijgbaar is, voeg je eenvoudig een persoonlijk accent toe aan elke ruimte.
Deze stoel is stapelbaar en daardoor ideaal voor omgevingen waar flexibiliteit belangrijk is, zoals kantines, vergaderruimtes of evenementenlocaties. De Henry is bovendien ook leverbaar met armleuning voor extra comfort. Een slimme combinatie van functionaliteit en stijl.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 525 mm |
| Diepte | 540mm |
| Hoogte | 810 mm |
| Zithoogte | 470 mm |
| Materiaal frame | Staal |
| Stapelbaar | Ja |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.








