
.png?resolution=286x258&quality=95)
.png?resolution=286x258&quality=95)
Elan bar
De Elan barstoel met massief houten frame is verkrijgbaar in verschillende afwerkingen, zodat de stoel perfect aansluit bij elk interieur. De stoffering is volledig naar wens aan te passen – kies uit kunstleder, stof of lever je eigen stof aan voor een volledig gepersonaliseerde versie.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 470 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 1160 mm |
| Zithoogte | 820 mmm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Nee |
| Rugleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.


.png?resolution=230x160&background=ffffff7f&quality=90&trim=1)




.png?resolution=230x160&background=ffffff7f&quality=90&trim=1)
.png?resolution=230x160&background=ffffff7f&quality=90&trim=1)