
Souvenir Arm
De Souvenir Arm stoel is vervaardigd is polypropyleen en speciaal ontworpen voor buitengebruik. Daarnaast is deze stoel ook verkrijgbaar in een gerecyclede uitvoering.
De Souvenir is beschikbaar in een breed scala aan kleuren. Informeer naar de mogelijkheden.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 840 mm |
| Zithoogte | 490 mm |
| Materiaal frame | Kunststof |
| Stapelbaar | Ja |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.








