


Nobel Midi
De Nobel Midioogt eenvoudig maar bevat veel detail. Achter het minimalistische design schuilt een doordachte constructie met verfijnde afwerkingen.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 490 mm |
| Diepte | 540mm |
| Hoogte | 880 mm |
| Zithoogte | 650mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Armleuning | Nee |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.








