


Elan
De Elan stoel met massief houten frame is verkrijgbaar in verschillende afwerkingen, zodat de stoel perfect aansluit bij elk interieur. De stoffering is volledig naar wens aan te passen – kies uit kunstleder, stof of lever je eigen stof aan voor een volledig gepersonaliseerde versie.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 475 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 790 mm |
| Zithoogte | 470 mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Nee |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.








