
1T1FR2ED | Digitaal | 21L+21L | Elektrisch | Angelo Po
Professionele elektrische friteuse met twee afzonderlijke kuipen van elk 21 liter, volledig vervaardigd uit hoogwaardig AISI 304 roestvrijstaal met een extra dik werkblad van 3 mm. De geperste, naadloos ingelaste kuipen beschikken over een ruime afvoerzone en worden standaard geleverd met 4 manden (2 per kuip) en deksels.
De digitale bediening biedt nauwkeurige temperatuurregeling van 0 tot 190°C, een smeltfunctie, 100°C-houdfunctie en akoestisch alarmsignaal. De kantelbare verwarmingselementen maken het reinigen eenvoudig. Dankzij de hoge capaciteit en productiviteit tot 72 kg friet per uur is deze friteuse ideaal voor intensief gebruik in de professionele keuken. Voorbereid voor aansluiting op piekstroombeheer.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Merken | Angelo Po |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 920 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Aansluiting | Elektrisch |
| Spanning | 400 V |
| Aantal Kuipen | 2 |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Inhoud per kuip | 21L |
| Temperatuur Laag | 100ºC |
| Temperatuur bereik Hoog | 190°C |
| Uitvoering | Met onderkast |
| Gewicht | 110 kg |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.








