
BHG-IN2P | Bonnewits
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Merken | Bonnewits |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Spanning | 400 V |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Aantal kookzones | 2 pitten |
| Vermogen elektrisch | 7 kW |
| Uitvoering | Open frame |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.


.jpg?resolution=230x160&background=ffffff7f&quality=90&trim=1)


.jpg?resolution=230x160&background=ffffff7f&quality=90&trim=1)

.jpg?resolution=230x160&background=ffffff7f&quality=90&trim=1)
