


Ash
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 550 mm |
| Diepte | 540mm |
| Hoogte | 770 mm |
| Zithoogte | 490 mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.








