
Tribeca Arm
De Tribeca Arm stoel van Pedrali is een stijlvolle stoel, speciaal ontworpen voor buitengebruik. De stoel beschikt over een stalen frame met een comfortabele zitting en rugleuning van geweven pvc.
De stoel is verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren. Informeer naar de mogelijkheden.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 581 mm |
| Diepte | 515 mm |
| Hoogte | 760 mm |
| Zithoogte | 460 mm |
| Materiaal frame | Staal |
| Stapelbaar | Ja |
| Gestoffeerde rug | Nee |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn geen maatwerk opties mogelijk.








