




Nova
De Nova is een comfortabele stoel met een ergonomisch ontwerp en een stevige, goed gevormde armleuning die extra ondersteuning biedt. De stoel is leverbaar in diverse maatwerkopties. Denk aan verschillende stofferingen, zithoogtes en afwerkingen.
Informeer naar de mogelijkheden.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 620 mm |
| Diepte | 560 mm |
| Hoogte | 780 mm |
| Zithoogte | 470 mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.








