
Elliot
De comfortabele Elliot stoel is veelzijdig inzetbaar, van hotellobby tot vergaderruimte. Door te kiezen voor verschillende stoffen en kleuren creëer je een originele, persoonlijke look. Het stevige beukenhouten frame zorgt voor een solide basis en indien gewenst is de Elliott ook leverbaar in maatwerkvarianten.
- Specificaties
- Maatwerkopties
Specificaties
| Breedte | 620 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 760 mm |
| Zithoogte | 470 mm |
| Materiaal frame | Hout |
| Stapelbaar | Nee |
| Gestoffeerde rug | Ja |
| Armleuning | Ja |
Maatwerkopties
Voor dit product zijn maatwerk opties mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden.








